COMPEK MEDICAL SERVICES, s.r.o.
 
Novinky

Nové váhy KERN

Rozšířili jsme produktové portfolio o nové osobní váhy KERN.

Naše firma se zúčastní jako hlavní partner tiskové konference při příležitosti Světového dne hypertenze, pořádané Českou společností pro hypertenzi ve spolupráci se Světovou ligou proti hypertenzi.

 

Rozšířili jsme pro Vás nabídku lékařských digitálních vah.

Rozšířili jsme nabídku lékařských vah s BMI.

 

 

Do naší nabídky osobních vah s tělní analýzou jsme uvedli nový model Tanita BC-545N se segmentální analýzou.

Úvodní stránka » Slovník » Viscerální tuk

Viscerální tuk

Viscerální tuk - tuk v břišní dutině, který obklopuje vnitřní orgány. Výzkumy prokazují, že ačkoliv Vaše hmotnost a % tělesného tuku zůstává stejné, s přibývajícím věkem se ukládání tuku mění a tuk se čím dál víc ukládá v oblastí břicha, obzvlášť u žen v menopauze. Zjištění množství viscerálního tuku a jeho případné snížení a udržování na přípustné hodnotě, pomůže snížit riziko nemocí - srdečních chorob, vysokého krevního tlaku atd.

Váhy TANITA hodnotí množství viscerálního tuku ve stupnici od 1-59:

od 1 do 12:    0
* množství Vašeho viscerálního tuku je normální. Kontrolujte jeho hodnotu nadále, zda zůstává v rozmezí pro zdravého jedince.

od 13 do 59:    +
* máte zvýšené množství viscerálního tuku. Upravte svůj životní styl změnou stravovacích návyků nebo zvýšením tělesné aktivity.

Poznámka: i při nízkém procentu tělesného tuku můžete mít zvýšené množství viscerálního tuku. Vaši diagnózu může stanovit pouze lékař.